Elmondjam vajon nekik?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok.Nem igazán van még ötletem mi szeretnék lenni,csak egyetlen egy.Modell.Nem egy vagy 2 éve szeretnék az lenni,amióta csak az eszemet tudom.Szóval ugye pályaválasztás.Szüleimmel beszélgettünk szakmákról mi lenne a jó,de ők varrónőnek,kozmetikusnak,esetleg stylistnak(ami tetszik is csak belőlük folyót lehetne rekeszteni) képzelnek el.Nem merem nekik elmondani hogy modell szeretnék lenni,félek hogy nem tartják rendes szakmának,és hogy azt mondják nem lennék rá alkalma.Fogalmam sincsen mit tegyek,nagyon kétségbe vagyok esve sulival kapcsolatban is,és szakma mindenképpen kell a gimibe is akarok mert emelt szinten vagy tagozatban tanulnék nyelvet,vagy a szakmához kapcsolódó tantárgyat.Jövő hónapra el kéne dönteni,és nekem csak ez az egy munka lebeg a szemem előtt más nem akarok lenni.Segítsetek kérlek.Válaszokat előre is köszönöm.

2016. okt. 17. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Modellből nem lehet Dunát kereszteni? majdnem minden lány az akar lenni 10 és 16 év között. Ha még be is futnál, aminek kevés az esélye, mit csinálnál pár év múlva ha "kiöregedsz?" Inkább tanulj valami normális szakmát, mellette hobbyszinten modellkedj, hogy ha nem sikerülne, legyen B terved is, valami polgári szakma, amire mindig van kereslet. Ha jó vagy modellnek, úgyis felfedeznek, ha egy-két helyre küldesz portfóliót, felesleges még tanulni is.
2016. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!