Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom megcsalja anyósomat,...

Apósom megcsalja anyósomat, de az anyósom igazából az eset kapcsán rám haragszik. Vajon elmondjam neki az igazat?

Figyelt kérdés

Az apósom (73) megcsalja az anyósom (70) egy nővel a munkahelyéről, évek óta. Az unokahúgom látta meg vele, és megnézte a facebookját utána, és így derült ki biztosra a viszony.


Az anyósomnak nem akarják a gyerekei elmondani, mert úgy érzik, ennyi idősen belehalna. Viszont az egyetlen fiúgyereke az én férjem, és mi bojkottáljuk az apósomat leginkább, mert őt bántja legjobban, amit az apja tett.


Én sem akarom elmondani anyósomnak, bár nagyon sajnálom őt, de a férjem és a tesói döntése volt a hallgatás, én meg a férjemmel vagyok szolidáris. A saját anyámnak elmondanám tutira.


Viszont az anyósom azt agyalta ki, hogy biztosan miattam nem beszél az apjával a fia (a férjem), és hogy biztos miattam nem akar vele találkozni. (=Mert a gyerekünk megszületése óta rossz a viszony, így biztosan a kettőnek valahogy köze van egymáshoz.)


Nagyon sajnálom, hogy megromlott a viszonyunk az anyósommal emiatt, pedig felhőtlen volt, együtt jártunk színházba is.


Nem tudom, mi legyen. Elmondjam neki, hogy megcsalja a férje? Vagy, csak viseljem el egy hang nélkül, hogy pikkel rám/ránk?


A pici gyerekünknek is olyanokat mond, hogy "majd a nagypapával is találkozhatsz, ha anyukád meggondolja magát, de addig nem".


A férjem és én is ilyenkor helyre tesszük valamennyire őt, de teljesen mégsem tudunk rá haragudni, hiszen nem tudja, miért utasítjuk el a férjét, akit ő imád. Azt hiszi, gonoszak vagyunk.


30N



2015. nov. 23. 14:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
csak annyit közölj vele nagypapa jobban tudja miért nem beszélünk vele kérdezd meg őt. Így te nem árultál el semmit, de szépen másra tereled anyósod buksiját.
2015. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%

Meg tudom érteni az anyóst. Hiszen ő nem tudja, miről van szó, ezért erre gondol.

Meg kéne neki mondani, hogy más az oka. A férjed álljon elé és mondja meg, hogy anya nem ezért nem beszélek apával, nem akarom elmondani, hogy miért, de nem ez az oka.

És fb alapján, hogy lett biztos a viszony? Nem értem. Kitették, hogy kapcsolatban vannak egymással, vagy mi? :)

2015. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
49%

De ehhez mi koze van a nagypapa veletek/unokajaval valo viszonyanak? A hazaseletuk csak rajuk tartozik. Majd ha lebukik es nagyanyo helyreteszi, az az o dolga.

De attol meg miert lenne kevesbe jo apa vagy nagypapa? Miert szeretne kevesbe az unokajat vagy a fiat?

Gyereket nem lehet "megcsalni" csak hazastarsat.

2015. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
60%

Az unokahúgod mi a fenéért kutakodott egy számára szinte idegen ember után?

Láttad azt az ominózus facebookot, ami bizonyítja, hogy valóban csal az após?

2015. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Kicsit elkanyarodtunk, de az 1. válaszoló tippjét kell azt hiszem, hogy megfogadnom. Nem szabad beleszólnom, bármi is van.


2: igen, ezzel már próbálkoztunk. de az volt a válasza anyósomnak, hogy akkor legyen a férjem az okosabb, és béküljön, bármi is az oka.:/


3: a tiéd a legnehezebb kérdés és elgondolkodtató. a férjem a lojalitás hiányát érzi az apjában, nem konkrétan a szexről szól ez. A megcsalás nem igazán csak arról szól. De lehet, hogy nem mindenki veszi így a lelkére ezt a dolgot, mint ahogy ő a testvéreivel.


Egyébként emiatt kevésbé jó apa és nagypapa, mert a családi összejöveteleket is lemondja, helyettük inkább "dolgozni" megy. olyan szinten, hogy pl. karácsonykor.


4: ebben igazad van, valóban nem kellett volna, és igen, láttuk. én mondjuk még sosem csináltam ilyet, de más generáció vagyok, mi egymás leveleit se bontjuk fel otthon, nemhogy ilyet...

2015. nov. 23. 15:15
 6/38 anonim ***** válasza:
33%

" férjem a lojalitás hiányát érzi az apjában"


dehat HOZZA nincs lojalitashianya, ez az a resz amit nem ertek. A felesegehez nem lojalis, oke, de nem a fiat csalta meg...


Az viszont mar sulyos, hogy egy kis rufke miatt hanyagolja a csaladjat, Karacsonyt is, emiatt mar joggal haragszotok ra.

Azt meg megertenem hogy hetvenevesen nem hagy ki az ember egy kinalkozo fiatal ajanlatot, elvegre joesellyel nem lesz mar tobb az eletben, de hogy a gyerekeit/unokait kepes holmi kufirc miatt hanyagolni, az tenyleg baj.

2015. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

6: Igen, de számunkra ez nem ennyire bonyolult. A férjem utálja azt, aki átveri az anyját és a teljes családot (utóbbit is a megcsalással összefüggésben), és ennyi. Végül is, ha ez nem elég logikus neked (amit megértek), akkor is így érzi, nem tudunk mit tenni vele.


A rüfke egyébként 65 éves...úristen, annyira szürreális ez az egész sztori. tök rossz, hogy egy ilyen hogy szét tudja verni a családi hangulatot, családi életet.

2015. nov. 23. 15:39
 8/38 anonim ***** válasza:
47%

Joeg, raadasul egy ven szatyor miatt???

Meg ha valami fiatal friss husra vagyott volna a ven bakkecske, de most komolyan hetvenharom evesen kellett meghulyulni?

Ez rosszabb mint gondoltam.


Egyaltalan ebben a korban van ertelme megcsalasrol beszelni, lehetseges az meg biologiailag?

2015. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

:)) Igen! Bár, attól, hogy nem történik aktus, de "járnak", az attól még ugyanúgy megcsalás, így végül is mindegy, hogy van-e szex vagy nincs.


Én a fiatal fruskát sem érteném meg, de ez nem lényeg. Nem is nekem kell. Az érzelmi megcsalás sokkal durvább szerintem, ami sokáig is tart ráadásul...

2015. nov. 23. 16:32
 10/38 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy ocsmány játszma, amiben csakis te lehetsz a vesztes. Eszedbe se jusson ebbe belekeveredni!


Ez kizárólag rájuk, kettejükre tartozik, nem rád. Anyósod így is, úgy is rád haragszik, mert fiatal nő vagy. Bármit csinálsz, soha nem lesz neki jó. Ezt értsd meg és ne foglalkozz egyikükkel sem. Éld a saját életedet és koncentrálj arra, meg a saját családodra!

2015. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!