Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fizetnem kell párhuzamosan...

Fizetnem kell párhuzamosan mester és fsz képzésért ha egyszerre csinálom és még állami éveim kereteibe vagyok?

Figyelt kérdés

Most fogok végezni alapszakon, mesterképzésbe kezdek, tudom hogy nem kezdhetek meg párhuzamosan két képzést mert vagy mester vagy fsz-t írok felvin, de még is szeretnék majd egy fsz képzést mester 2. év kezdetekor. Ilyenkor mivel még állami éveim megvannak azaz számításaim szerint csak 1 évet kell fizetnem az fsz-ért(nem csúsztam) azért az 1 évért kell fizetni ? Csinálhatom egybe a két képzést párhuzamosan?

Olyat is hallottam mostanság hogy mindegy hogy fsz vagy mester totál ki kell fizetni az fsz képzést ha egyszerre csinálom az állami éveimen belül vagy külön persze.



2016. okt. 31. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem bármire és bárhogy elhasználhatod a féléveidet, viszont ha párhuzamosan csinálsz többet, akkor annyival több támogatottat használsz el egyetlen félév alatt... de nincs ez leírva valahol, pl. a felsőoktatási törvényben?
2016. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!