Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom mihez kezdjek?!...

Nem tudom mihez kezdjek?! Ideigeim tönkre mennek!

Figyelt kérdés

Azt látom,hogy egy volt osztálytársam a bge-n tanul pénzügy számvitelt 5-ös volt matekból én 2-es

A másik a bme-n tanul,nem tudom mit.

Egy másik újságírást vagy riportert tanult ,nyert valami 1,5 milliós ösztöndíjat a bbc-vel dolgozhatott.

Én meg itt vergődök,hogy mit tanuljak 2-es matek gyenge lesz,viszont jól fizető állást akarok. Utána valami egyszerűbben gondolkodom pl személyi edző nevesebb bp-inedzőtermekben.aztán oda jutok,hogy azoknak is van egyetem. Ha a facebookon nézegetem a sikeres emberek oldalait, csak a szenvedés kap el s meg inkább nem tudom eldönteni,hogy mit akarok,egyik ügyvezető,másik fodrász celebekkel körbevéve meg ilyesmik..mindegyik a saját szakmájában sikeres!


Mi az istent csinaljak,hogy ne netto 170- es hanem 340 000 es fizetés legyen, még ha bruttobannaz is jobb,mint a netto 170

Megint ez a 4 napos pihenő váltotta ki ez,mint tavaly a karácsonyi idoszak alatt amikor televoltam idővel,hogy kulfóldre akarok menni dolgozni 520 000 ért.

Valami elegáns,öltönyös vagy ilyesmi munkát akarok.

Emberi erőforrások, kommunikáció és média tudomány??

Most a félmilliós fizetésű külföldi vendéglátoi is kb olyen mintha bp-n szarakodnék csak kevesebb pénzért.

Nem tudom mihez kezdjek,


2016. nov. 1. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Örülj a nettó 170-nek, a barátaid friss diplomásjént sem fognak többet keresni.


A nettó 340 Magyarországon meg mindenféle végzettség nélkül sajnos csak egy szép álom.

Persze, ha vannak kapcsolataid, meg sokmindent bevállasz akkor akár sikerülhet is,

De az hogy te érettségivel keresel egy "öltönyös munkát" ahol 340-et kapsz elléggé abszurd.

2016. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A vendéglátás turizmusnálláttam,hogy átlagban netto 152 000Ft jár ilyenkor kár volt szerintem annyit tanulni,mert a 150 et megkapja simán is.

Diploma kezdőként 170 kevés de idővel több viszont középvégzettséggel a 170 idővel is 170 vagy legyen 190..

2016. nov. 1. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanulj hiányszakmát.
2016. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már megint egy ember aki gyorsan és könnyen akar gazdag lenni.
2016. nov. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!