Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy védőnő kb. mennyit keres?...

Egy védőnő kb. mennyit keres? Olvasgattam ezen az oldalon is és google-on is keresgéltem, de nagyon más "eredmények születtek".

Figyelt kérdés

Egy védőnő kb. mennyit keres?

Azt olvasgattam a google-on,hogy nagyjából 145E Ft-ot, viszont ezen az oldalon sokan azt írják,hogy alig minimálbér.

Elsősorban védőnők válaszát várom!


2016. nov. 6. 11:29
 1/1 anonim válasza:

Közalkalmazottként a közalkalmazotti bértábla az alap.A minibálbér miatt nem 122,hanem 129ezer a bruttó pályakezdőként.Ehhez jön hozzá az az emelés,ami a munkáltató jóindulatán múlik,hogy a leutalt pénzből mennyit ad,bruttó néhány ezertől bruttó 30ezerig bármennyi.

Ha rendes a munkáltató,akkor ad további bérkiegészítéseket,területi pótlék is megjár,ha területi védőnő valaki.Ha van pénze a munkáltatónak,akkor ad emellé béren kívüli juttatásokat,mint Erzsébet utalvány,ruhapénz,stb,de a legtöbb nem ad.

Nagyon nehéz megmondani,hogy mennyi az annyi,mert ahány védőnő,annyiféle munkáltató.És persze a nettó attól is függ,hogy van-e például gyermeke.

Tervben van,és reméljük hamarosan mi is belekerülünk az egészségügyi szakdolgozói bértáblába,ahol az elkövetkező évekre jól előrelátható béremelés lesz.

2016. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!