Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csecsemő gondozó szeretnék...

Csecsemő gondozó szeretnék lenni, de nem tudok énekelni, még akkor sem ha egyedül vagyok. Egyáltalán nincs jó hangom, se ritmusérzékem. Ezzel lehet kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon szorongó vagyok és nem tudom hogyan kuzdhetném le a félelmemet.

2016. nov. 18. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha gyakorolsz, akkor el tudsz énekelni egyszerű, dallamos énekeket, nem kell nekik koncertet adni, csak énekelj valami egyszerűt. Ha tényleg nem megy, akkor énekel nekik valaki más (de egyébként szerintem egy altatónál több nem kell nekik), vagy megtanulhatsz hangszeren játszani (szintén valami egyszerűt, ahhoz nem kell jó hang és primitív dallamokhoz még ritmusérzék se nagyon), azt is szeretik.:)
2016. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az alkalmasságin mit énekeljek? Egyáltalán hogy megy egy ilyen vizsga?
2016. nov. 18. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csecsemőgondozónak nincs ének az alkalmasságiban! Én most tavasszal voltam alkalmasságin.Az óvodapedagógusnak kell csak az ének,de ez a hivatalos követelmények leírásában is benne van a felvi.hu-n. Alkalmassági vizsga napján,a reggeli tájékoztatón 3x hívták fel a figyelmünket,hogy akinek az ének rész nem sikerül még Kisgyermeknevelőre felveszik,haza ne menjen :)
2016. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most voltam nyílt napon és ott azt mondták , hogy kell ének alkalmassági. Amugy lehet rosszul írtam az előbb a szak neve csecsemő-és kisgyermeknevelő , ez diplomát adó képzés.
2016. nov. 20. 07:29
 5/8 A kérdező kommentje:

mostmár teljesen bekavarodtam. Te hova jársz suliba?

Amiről én beszélek az Szarvason van.

2016. nov. 20. 07:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 2017szeptembertől kezdem meg terveim szerint a fősulit Sárospatakon, tavasszal nem volt elég a pontszámom,így épp most csinálok egy irodalom ismétlő érettségit,nagy örömömrd az írásbeli része 89%os lett,a szóbelim meg jövőhéten van. :) Tavasszal voltam alkalmasságin patakon, ott így volt,s ez egységes az egész országban,de lehet hogy tavasz óta változott?Nem tudom..Annyi esetleg,hogy aki eleve kisgyermeknevelőnek akart jelentkezni,az is a 3 lépéses adatlapot kellett leigazolnia,de többször mondták hogy az ének akinek nem sikerül még mehet nevelőnek.Miért nem keresel rá a felvi.hu n? :) Kiválasztod a sulid a listából meg a szakot,és az alkalmassági követelmények ott lesznek külön.Egyébként is az a hiteles amit ott leírnak. :)
2016. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
[link] Itt is azt írják amit mondok..
2016. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ott nem írnak semmit. A suli honlapján meg nem emelték ki külön hogy kell-e énekelni.De belinkelem, hátha csak én vagyok a hülye.


[link]


[link]

2016. nov. 20. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!