Minek tanuljak? (Minden információ lent)

Figyelt kérdés
Üdv. Már egy ideje nagyon foglalkoztat ez a kérdés hogy milegyen? Nem tudom minek tanuljak minek éri meg tanulni és hogy hol tudok majd vele elhelyezkedni most azon gondolkoztam hogy ahól én lakom itt van egy iskola ahova felvesznek az tuti mi lenne ha ilyen "marketing" kereskedelem szakra mennék az az eladónak de nem hiszem hogy ez eladó nekem jó lenne az ilyen üzleti dolgok tanulások ez érdekelne nem tudom hogy minek érdemes tovább tanul mondjuk ha ezt elvégezném ezt a eladót azonkívül nagyon jól rajzolok és festék de most a felvételektől a központi felvételiktől nagyon parázok úgymond felvételi pánikom van ezenkívül ezenkívül egy kissé érdekel a az építészmérnök de nem tudom hogy az iskola mit találtam építész mérnök vagy építőmérnök vagy építész séget ad.matematika most az iskolában nagyon le vagyunk maradva belőle most veszik azt hiszem a hetedikes anyagot most a lemaradásunkat pótoljuk járok matematika korrepetálásra már lassan két éve de még mindig le vagyok sok mindennel maradva ezért is izgulok a felvételi miatt főleg azért hogy a művészeti iskolát hogyha meg gondolnám ott nagyon nehéz az építész vagy nem tudom hogy mérnek vagy mi iskola oda azt mondja könnyen felveszik az ember attól félek hogy amúgy csak már csak a programozása lévő elég sok bajom van ahogy látom ahogy érzem. Azt még nem mondtam hogy a filmrendezés is érdekel de sok mindenki mondja és igazuk is van meg bizonyítani is tudják ezt hogy a magyar filmek nem olyan jók nem jó biztos a rendezéssel ott is van ám nagy gondok meg tehetségesek kellenek ide is de ha valaki most válaszhat egy külföldi filmbe szerepeljen vagy magyarban biztos nem magyarba nem. És azt sem tudom hogy a filmrendezői jól el tud-e helyezkedni jól keresse meg mivel hogy csak egyszer van egy filmbe és ennyi de az sem olyan nagy költségvetésű hülye vagy én nagyons jó film alakul ki hogy abból hogy nagyon jól megtud élni és alapozni tudjon erre és tovább tovább
2016. nov. 21. 17:57
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsánat a rossz írásért.
2016. nov. 21. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!