Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimnázium után merre tovább?...

Gimnázium után merre tovább? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves fiú vagyok, jövőre(2017) végzek a gimnáziumban(Demecseri Oktatási Centrum)

Informatika 80%,(szóbeli húzta fel, acces,excel pedig nagyon le...) angol 90%-os érettségivel rendelkezem, történelem, magyar, matek kérdéses. Ezek sajnos a gyengéim. De próbálok mindent megtenni, hogy jobb legyen :)

Ami érdekel az az informatika bár semmiképpen sem a programozás, inkább a telepítés, használatának a tanítása.

Másrészt érdekel még a fényképezés, bár ezt hagyom hobbinak, és ha jól megy majd komolyabban foglalkozom vele.

Mindenki a kereskedelmet ajánl nekem.

Az igaz, hogy szeretek eladni, de nem tudom, hogy hogy lehet ezt hasznosítani...

Szabadidőmben szívesen hallgatok zenét, szeretek sportolni, de testnevelés tantárgy nem az erősségem!

Lehet nehéz lesz tanácsolni, az elsődleges célom a főiskola, megjelölöm, de nem jön össze akkor megyek szakképzésre

Tegnap hiába voltam a Dexpo-n(debreceni nyílt nap) nem jutottam előrébb egy picit sem :(

Ha esetleg valaki tud valamit ajánlani Nyíregyházán vagy Kisvárdán szívesen fogadom az ötleteket.

Kicsit tájékozatlan vagyok, nézzétek el nekem :)



2016. nov. 24. 17:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Picit gondolkodva a hangtechnikus szakma ami érdekel a fényképezés mellett.

Ez mennyire ajánlott, mennyire lehet számolni fizetésben illetve merre találok ilyen iskolát a környéken? Nyíregyháza vagy Debrecen

2016. nov. 24. 17:37
 2/16 anonim ***** válasza:

Egyetem/főiskola: mérnökinformatikus

OKJ: rendszergazda

2016. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, nem hinném, hogy esélyes. Matek nem az erősségem
2016. nov. 24. 19:03
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Ha vagy egy hármas, simán mehetsz oda. De ismerek olyat, nem is egyet, aki kettes matek érettségi eredménnyel elvégezte.

Van matek, de nem annyi, mint programtervező (leánykori nevén programozó matematikus) vagy gazdasági informatikusnál.

Ahol 280-290 a ponthatár, oda nem a színötösök mennek.

2016. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

mérnök infón nincs matek és 2-essel elvégzik?:D

Hát nem tudom ezt honnan veszed... ismerős mondta vagy ismerős ismerőse gondolom ez az információ meg olyan is mint a kutya vacsorája:)

2016. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Srácok! Most mi az igazság!

Hoztam szórólapot és valószínűségszámítas stb van benne... Illetve fizika 1,2 elektronika 1 2

2016. nov. 24. 20:37
 7/16 anonim ***** válasza:
#5: Te olyat hol olvastál, hogy nincs matek? Szövegértés...
2016. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek már!

Inkább segítsetek nekem :)

2016. nov. 24. 20:59
 9/16 anonim ***** válasza:

Informatikus könyvtáros

Mozgóképkultúra és médiaismeret

2016. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mérnök informatikus szakra semmiképpen ne menj ha az Excel és az Access nem ment az érettségin. Egyetemen ettől sokkal komolyabb dolgok lesznek.
2016. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!