Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Teljesen tanácstalan vagyok!...

Teljesen tanácstalan vagyok! Most érettségiztem. Egy évet ki fogok hagyni 1 évet. Hogy keressek munkát?

Figyelt kérdés

Azért hagyok ki egy évet, mert az egyik érettségi tantárgyból megbuktatott a tanár, mert utált. Átjelentkeztem a napokban egy másik gimibe, ahol nem indítanak őszi érettségit, csak tavaszit.


Hátra van a javító vizsga, amit majd nyár végén fogok megcsinálni.


Arra gondoltam, hogy jó lenne elmenni dolgozni valahová szeptembertől márciusig kb.


Munkaügyi központba menjek el? Mit tegyek? Tanácstalan vagyok, még nem voltam ilyen helyzetben, remélem megértitek :) (bezzeg verset elemezni, összehasonlítani megtanítottak, erre nem)



2014. júl. 12. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gimiben vagy szakközépben érettségiztél?
2014. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A matek nem sikerült?
2014. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gimnáziumban érettségiztem. A magyar nem sikerült.
2014. júl. 12. 16:19
 4/11 anonim ***** válasza:
"(bezzeg verset elemezni, összehasonlítani megtanítottak, erre nem)" Ezek szerint mégsem tanítottak meg.
2014. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék belemenni a részletekbe (bár szívesen megtenném, de nem itt, nem most) ;-)


Ha tudnád az egész történetet, akkor nem biztos, hogy bebüfögted volna ezt a hozzászólást ;-)

2014. júl. 12. 19:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy tanár nem tud szimplán azért megbuktatni, mert utál. Elfogadható műveltségi szinttel, minimális olvasottsággal, meg tételenként 2-3 oldalnyi cucc benyalásával garantált a 100% körüli szóbeli, 50%-ot meg szerintem egy csimpánz is kap, feltéve, hogy tud 5 épkézláb mondatot mondjuk Az ember tragédiájáról.
2014. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha magyar érettségim buktál meg, akkor legértelmesebb lenne azt rögtön a legközelebbi alkalommal lerakni, azaz az őszi érettségi idején...

Fizetsz és elmehetsz/elutazhatsz bárhová érettségizni, nem értem, hol a probléma !

Mi van akkor, ha a jövő nyárin is elbuksz ? Vársz a következő nyárira ?

"Munkaügyi központba menjek el?" -akár....bár ott csak regisztrációval foglalkoznak, a munkaközvetítés nem jellemző. 8 általános végzettséggel semmi jóra nem számíthatsz, bár sok minden attól függ merre laksz.

Olvass álláshirdetéseket !

2014. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudtál fellebbezni?

Az írásbelid sem lett jó vagy csak a szóbelin húztál olyan tételt, ami nem ment?

2014. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Milyen javító vizsgád lesz a nyáron? Ugye nem magyarból?

Az érettségit nem lehet nyáron kijavítani csak a következő érettségi vizsgaidőszakban (vagyis ősszel)

Már ha időben jelentkezel a vizsgára. Vagy év végén is meghúztak?

2014. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, most látom, hogy átjelentkeztél másik középiskolába,

ahol nem tartanak ősszel érettségit. Hát az nem jó

Nem tudtál volna olyan iskolába átmenni, ahol tartanak az ősszel is érettségit?

2014. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!