Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt töri érettségi és angol...

Cpt_AlienHUN kérdése:

Emelt töri érettségi és angol emelttel merre érdemes tovább menni? Amiből aztán lesz életképes munkám az egyetem után?

Figyelt kérdés

szakokra gondolok leginkább és hogy miért ajánlanátok.

az se baj ha a mondjuk a töri mellett van egykét fölösleges tantárgy a szakon de a törin legyen a lényeg. na jó fosul fogalmaztam. segítenétek légyszi??!!:)))



2016. nov. 29. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezeket fogom én is, emelt töri meg angol, felsőfokú angol nyelvvizsgával az már meg lett most múlthéten, anglisztika meg politológia amin gondolkodok meg esetleg diákhitel és fizetős jogász mert ingyenesre nem lesz meg a pontom... Ha anglisztika akkor arról tovább fordítás/tolmácsolás, vagy angoltanár. A politológiával nem tudom mit lehet kezdeni. Ilyenek... :D
2016. nov. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen azt neztem enis hajra!!! :)

Szociologia esetleg vagy nemzetkozi tanulmanyok de oda is rengeteg a ponthatar asszem kb 460. Esetleg kulkereskedelem szeru oda max egy kis matekot tanulunk aztan az tulelheto:D bocsi az ekezethianyert gyorsan irok telefonrol!

2016. nov. 30. 06:55
 3/4 anonim válasza:
Esetleg angol vagy töri tanár???
2016. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tanar semmikeppen :DDDD

Most talaltam kulkereskedelem ilyesmik...

2016. nov. 30. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!