Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi van akkor, ha most megbukta...

Mi van akkor, ha most megbuktam egy tárgyból és a tanár azt írta, hogy jövő ősszel vehetem fel a tárgyat? Ez azt jelenti, hogy csúszok egy félévet/évet?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, előfeltétele-e ez a tárgy valamelyik másik (vagy akár több) tárgy felvételének.

Ha szerencséd van, akkor nem feltétlenül csúszol.

Nézd meg a mintatantervet!

2016. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem indul keresztfélévben. Ha nincs ráépülő, akkor nem csúszol semennyit. Ha minden félévben épül rá valami, akkor igen.

Nekem is volt ilyen, de nem ráépülős, így annyi, hogy első és harmadik félévben ugyanarra az órára jártam be, de nem csúsztam miatta.

2016. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy annyira analfabéta vagyok, hogy nem tudok kijönni ebből az egészből.

Hol látom, hogy épül-e rá valami?

2016. dec. 3. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: írtam, a mintatantervben (vagy egyszerűen kérdezz rá a TO-n)
2016. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!