Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felsőoktatási szakképzésben...

Felsőoktatási szakképzésben tanulók! Mit gondoltok magáról a felsőoktatási szakképzésről?

Figyelt kérdés
Mi a tervetek az elvégzése utan? Miert ezt választottatok? Megbántátok?
2016. dec. 4. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy év után otthagytam, megbántam. Nagyon hülyén van összerakva a tanterv, olyan órákra utalnak ami a szakképzésen nincs, csak alapszakon, esetlegcsak később lesz. Sokszor alapok hiányoznak így, a tanár meg nem tudja elmondani, mert akkor meg az alapszakosok háborognak, szóval sokszor egy gyorstalpaló volt, hogy értsd a lényeget a többit tanuld meg egyedül, míg az alapszakosok ezeket más órákon részletesen vették. Alapszakra akartam menni utána, de mivel csak önköltségesre tudtam volna menni gondoltam államin elvégzem a fokszot és akkor kevesebb szemesztert kell fizetnem, de nem érte meg így se. Annyira össze-vissza volt az egész (látszott hogy még csak a második év volt,hogy ilyen indult), kissé káosz, nagyon nincs még kitapasztalva hogyan működhet.
2016. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!