Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Eddig úgy volt tervbe, hogy...

Eddig úgy volt tervbe, hogy rendészetre megyek továbbtanulni, de belegondolta, hogy akkor nem igazán lenne se Karácsony se Szilveszter és még egyéb ilyenek. Nagyon szeretem ezeket az Ünnepeket úgyhogy ez kizáró ok is lehet. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Gondoltam arra, hogy elvégzek valami festő-mázoló, asztalos OKJ-s képzést vagy valami ehhez hasonlót.

Ezekkel, hogyan tudnék elhelyezkedni (Cégeknél keresett vagy maszek?) illetve tudnátok még írni valami számotokra izgalmas szakmát amihez nem kell egyetemet végezni?

Most 11.-es vagyok.


2016. dec. 7. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ha el akarsz valamit érni az életben, azért dolgozni kell. Sokszor karácsonykor, sokszor újévkor, éjszaka, hétvégén is. Ha neked elég az, hogy nullára kifuss minden hó végén, akkor persze nem mondok semmit. De ha többre vágysz, azért meg kell dolgozni és tudnék mesélni, mit melózik egy festő-mázoló, hogy mondjuk ne csak 1 de 3 gyereket tudjon felnevelni, és még a feleségét is el tudja vinni nyaralni. A karácsony a legkevesebb.
2016. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nyári szünetetet szereted? Mert az se lesz.
2016. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, apukám sosincs itthon se karácsonykor semmilyen ünnepen. Ezért eléggé kizáró ok lehet ez nálam, mert nagyon szeretem ezeket az ünnepeket, különösen a szilvesztert. Viszont semmiféle egyetemet nem igazán szeretnék végezni. Ezt ne úgy értsétek, hogy lusta disznó vagyok csak egyszerűen nem. Nem vonz semmi amihez egyetem kéne. Szakmát szeretnék tanulni, de nem tudom mit és eléggé közeledik már az az időszak.
2016. dec. 7. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem vonz semmi amihez egyetem kéne. Szakmát szeretnék tanulni, de nem tudom mit "


Ezek szerint nem csak az egyetem nem vonz, hanem semmi sem. Ennyi erővel éppúgy találhatsz jó egyetemi szakot, mint szakmát, mert halvány fogalmad sincs mit akarsz.

2016. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Részben igazad van :).

Annyi elképzelésem van, hogy olyasmi munkát szeretnék amiben fizikai munkát kell végezni (Személyi edző, festő-mázoló, asztalos stb...)

Egyetemmel még annyi bajom van, hogy utálok tanulni. Órákon odafigyelek ebből szerzek 3, 4, 5-ös jegyeket.

Gimnáziumi éveim alatt 5 percnél többet nem tanultam eddig.

2016. dec. 7. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!