Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elte TTK Fizika szakra mik a...

Elte TTK Fizika szakra mik a felvételi követelmények?

Figyelt kérdés
A ponthatárt már megtaláltam, de rengeteg helyen ugye megkövetelnek valamiféle érettségit is, netán emeltet is. Elte TTK Fizikán van ilyen, ha igen mi? (Bocsi, kerestem sokáig, de nem leltem meg.)

2016. dec. 13. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Megkovetelnek valamifele erettsegit, bizony. Sot olyan egyetemtol is hallottam, ahova erettsegi nelkul fel se vesznek!


Fizika kotelezo, ezen kivul valaszthatsz, hogy biológia vagy földrajz vagy informatika vagy kémia vagy matematika vagy

természettudomány vagy egy szakmai előkészítő tárgy vagy egy ágazati szakmai érettségi vizsgatárgy.


A felsroltakbol egyet emelt szinten kell teljesiteni.

2016. dec. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hű, azaz első sor nagyon fontos volt ám :) Esetleg egy linket tudsz küldeni, hol találtad?
2016. dec. 13. 12:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Te dobtad fel a labdat.


[link]


Parancsolj, letoltheto.

Erosen javaslom az emelt fizikat.

2016. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, bár itt azt írja, nem kötelező. Szóval először a saját házad tájékán sepregess, mielőtt mást oltasz le, és köszi a linket :)
2016. dec. 13. 16:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Kerdezo, sehol nem irtam, hogy kotelezo az emelt fizika, hanem, azt, hogy en szemely szerint javaslom, hogy az gimnaziumi fizika anyagod kimaxold mielott egyetemi szinten szeretned tanulni.
2016. dec. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az meglesz mindenképp, meghát matek ismétlés szintén.
2016. dec. 13. 20:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez esetbe sok sikert kivanok! Szep szakot valasztottal.
2016. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én ide járok. Az emelt fizika érettségit én nem ajánlom, az inkább egy alapműveltség. Inkább feküdj rá a matekra, azt kő keményen vágd be, amire idejössz szinte tudni kell azt ami a fügvénytáblában benne van.
2017. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Írnál róla bőveben ,hogy mit kell tudni?

2020. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!