Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti a jelentkezést az egytemekr...

Ti a jelentkezést az egytemekre meg érettségire magatok csináljátok?

Figyelt kérdés
Kárpátaljai vagyok,és Magyarországon szeretnék továbbtanulni,csak nekem ez e jelentkezés elég bonyolultnak tűnk,meg félek,hogy nem jó papírt töltök fel stb...
2016. dec. 23. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, magunknak. Mi a problemad, hatha tudunk segiteni.
2016. dec. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a felvételi jelentkezést magam csináltam (szerintem az elég egyértelmű), az érettségire való jelentkezési papírt viszont bevittem az illetékes kormányhivatalba, és segítettek kitölteni (speciális eset voltam). Én a helyedben írnék az Oktatási Hivatalba (vagy felhívnám őket, elérhetőségeket találsz az oktatas.hu-n), és ott kérdeznék. (Ha írsz, az azért jobb, mert van írásbeli nyoma, ha telefonálsz, az meg persze gyorsabb.)
2016. dec. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

elolvastam a felvételi tájékoztatót,de nekem elég bonyolult,az egyetemre való felvételit még megtudnám,de az érettségire,hát..szertintem fogok keresni valakita,aki ért hozz-,de köszönöm a válaszokat.

Az érettségi bizonyítványt,a mostani félévit ugye nem kell feltölteni?

2016. dec. 24. 09:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Na most ha ezeket nem tudod egyedül elintézni, akkor nehézségeid lesznek az egyetemen is. Minden (a jelentkés és az érettségire jelentkezés) is világos, egyszerű, csak el kell olvasni, hogy mit kell kitölteni. Ebben semmi bonyolult nincs.
2016. dec. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ja,köszönöm utolsó válaszoló,csak tudod Kárpátalján élek,,és máshogy kell az érettségire,plusz az ittenni érettségire is kell jelentkeznem.Tanácsot kértem,nem pedig kioktatást.
2016. dec. 24. 10:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Segitsek? :) merre laksz Karpataljan belul?
2016. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen,írtam privátban
2016. dec. 24. 11:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nem kioktatás olt, hanem tanács. Ha egyedül nem tudod elintézni, akkor egyetemen is bajok lesznek.

És képzeld, én is Kárpátaljáról jelentkeztem Magyarországra, teljesen egyedül.

2016. dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok utolsó válaszoló!Legyél büszke magadra!! :)
2016. dec. 26. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!