Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezek közül az iskolák közül...

Ezek közül az iskolák közül hol a legjobb a mérnökinformatikus képzés? Mi a sorrend?

Figyelt kérdés
Óbudai Egyetem, Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Széchenyi István Egyetem, Pannon Egyetem, Pécsi Tudományegyetem

2016. dec. 24. 17:41
 1/9 anonim válasza:
66%
BME direkt nem szerepel? :D
2016. dec. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen. Azt nem veszem számításba. Nem jelentkezek oda.
2016. dec. 24. 18:20
 3/9 anonim válasza:
47%
Az okát megkérdezhetem?
2016. dec. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért mert szeretnék valami szabadidőt is, vagy magánéletet.
2016. dec. 24. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Én vagy az ÓE-t (akár a Fehérvári karát is) vagy a PE-t választanám.


ÓE jó a képzése és fővárosi, a PE-nek is jó a képzése kezelhető a létszám, oktatók oda tudnak figyelni, elég hallgatóbarát megközelítés, viszonylag magas a felvételi bekerülési pont, szerintem egész jó helyek.


Tájékoztatásul:

[link]


Nézd meg a duális képzés lehetőségeit is az egyetemeknél.

2016. dec. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
En a pannonra járok, bár nem mernokinfoskent , de az infos karon vagyok. Azt tudom mondani, hogy ha nem a BME akkor megéri ide jönni, pláne mérnökinfobol. Kicsi a létszám, így a tanárok szinte ugranak ha kell segítség, elég halgatobarat a kar, ahogyan mar említettek itt előttem . Van belőle Msc még PhD is, szóval ha nem elegszel meg a Bsc vel, akkor nem kell kornyezetvaltas. A pannon viszonylag erős az infos képzésekben, legalábbis én úgy tudom, hogy a Pecsinel és a Gyorinel egyértelműen jobb. Másik kettőről nem tudok nyilatkozni
2016. dec. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
BME a legelismertebb, a felsoroltak közül pedig a NIK a legelismertebb és leginkább preferált a budapesti munkáltatók körében - ha Budapesten akarsz dolgozni, akkor ÓE-NIK. De ebben a szakmában legkevésbé a papír számít...
2016. dec. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A BME hírneve már csak a múltból táplálkozik. És egyre haloványabb lesz. A többiek kezdik lehagyni már...
2016. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a #8-asra én nem hallgatnék, ennél a kérdésnél is lejáratta már magát:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..


Egyébként a felsoroltak közül szerintem az OE a legjobb ha úgy a szokásos irányokba szeretnél szakosodni, viszont ha a mondjuk a neurális hálózatok, vagy bioinformatika érdekel jobban, akkor inkáb a Pázmányt ajánlanám.

2016. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!