Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kevésbé vagyok neki fontos,...

Kevésbé vagyok neki fontos, vagy miért csinálja?

Figyelt kérdés

Márkkal a legjobb barátok vagyunk már két éve éjjel nappal beszélünk facen,szervezünk közös programokat,jól elvagyunk. Neki viszont van egy Attila nevű gyerekkori barátja akivel évközbe nem sokat beszélnek viszont nyáron szinte minden nap átjár hozzájuk játszani.Engem nem hiv oda meg vagyis csak 1x aztis unszolásra,mert szerinte ez már hagyomány kettőjük közt és ne akarjak mindenből részt. Ami legjobban bánt és zavar,hogy tőle minden hülyeség miatt bocsánatot kér tőlem meg ha nagyon megsért akkor se kér mintha elvárná,hogy magamtól megbocsájtsak,ezt számon kértem tőle és aztmondta hogy azért mert ő a gyerekkori barátja teljesen más a kapcsolatuk,lassan elvesziti,engem meg nemfog mert mindent tudunk egymásról.És hamarabb is megbocsájt neki.

Néha ezek a jelek azt éreztetik velem,hogy ő a fontosabb neki pedig én akkor is ott voltam amikor ez a gyerekkori barátja megbántotta.


Az ő elmondása szerint én vagyok a fontosabb,erre is vannak jelek,de ezek elbizonytalanítanak.



2016. aug. 24. 09:02
 1/1 anonim válasza:

Mint fiú mondom: nekünk pasiknak szokott lenni mindig egy barátunk aki kivételes, lányoknál nem tudom hogy megy ez. Ezekkel a barátokkal ritkán találkozunk, de megszeretnénk tartani őket. Ezért figyelünk rá akkor jobban amikor eltölthetünk vele egy kis időt.

És ne akarj beleszólni ezekbe a „fiús napokba”, mert ahogy a neve is mutatja ezeken a napokon a pasik találkoznak egymással a lányokat kihagyva ebből. Gondolom te sem szeretnéd, ha egy pizsamapartin ott lenne egy fiú. :)

2016. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!