Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Első éves pszichológia szakoso...

Első éves pszichológia szakosok, milyen nehéz az egyetem?

Figyelt kérdés
Első év első félévében milyen tárgyaitok vannak? Mennyire sokat tanultok? És melyik egyetemen?

2016. dec. 27. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elsőéveseknek ez a legelső vizsaidőszak, jó esetben 2-3 vizsgán vannak túl, de van, aki még egyen sincs. Így elég nehéz válaszolniuk arra, milyen nehéz az egyetem... A mintatantervek nyilvánosak, ha rákeresel egyetemenként, mindegyiket meg fogod találni, ott világosan látod, milyen tárgyak fordulnak elő az első félévben, és a kreditértékükből, a heti óraszámból be tudod lőni, mennyi energiát kell befektetni az elvégzésükhöz.
2016. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy egy kredithez mennyit kell tanulni, most érettségizem csak.
2016. dec. 27. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy egymáshoz tudod viszonyítani. Ami két kreditet ér, valószínűleg kevesebb munkát igényel, mint amelyikért 4-et kapsz.
2016. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, én másodéves vagyok az ELTE-n, az első félév nem volt vészes. Legtöbben inkább csak vizsgaidőszakban tanulnak, akkor viszont elég rendesen oda kell tenni magát az embernek, de még így se annyira durva. Négyes- ötös is teljesíthető mindenből. Később kicsit már nehezebb lesz azért, de az első félév nem annyira problémás, talán az anatómia, és a kultúra és társadalom ami kicsit nehezebb.
2017. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!