Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szie Élelmiszertudományi...

Szie Élelmiszertudományi Karon az élelmiszermérnköki képzés mennyire véres?

Figyelt kérdés
Földrajzból érettségiztem,a bioszt emelt szintem tanultam 3 évig,4es voltam,kémia,fizika nem a kedvencem.Olyanok tapasztalatára vagyok kiváncsi,akik odajárnak,mennyire durva a kémia és a fizika,biosz stb.. ? Milyen targyak vannak? Előre is köszönöm a valaszokat :)

2016. dec. 27. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Első félévben a fizikával nagyon sokat kell szenvedni (labor,jegyzőkönyv,beugrók stb) de teljesíthető, nagyon korrekt emberek viszik a tárgyat.

Matekból függvényanalízis kell, eléggé szórótárgy, de ha figyelsz gyakorlaton meg előadásra is bejársz, teljesíthető.

Szervetlen kémia is abszolút rendben van, a számolások talán nehezek de ha sokat gyakorolsz simán meg lehet írni.

Szerves kémia nagyon nehéz :D, de ha bioszból jó voltál jól jön (fehérjék pl).

Bioszból sejtbiológia van és állati+növényi szövettan.

Van még gépészet is egy elég nehéz tárgynak mondható.


Remélem tudtam segíteni :)

2016. dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőnek minden szava igaz. Ezen a linken megtalálod a tantervet. [link] Igaz, ez a régi, az új még nincs fent, de gyökeres változásra nem kell számítani.


Én egyáltalán nem mondanám véresnek. Más szaktársaim, akik négy tárgyból mentek pótpót zh-ra viszont lehet, hogy más mondanának.

2016. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!