Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 9. után gimit váltani mennyire...

9. után gimit váltani mennyire lehetséges?

Figyelt kérdés

Azért váltanék gimit mert az angol nyelvet újra kezdtük tanulni pár németes miatt amit én már 8 éven át tanultam. Az osztálytársaim nem tanulnak annyit ezért úgy gondoltam hogy megpróbálom elhagyni a sulimat év végén. Ha lehetséges mindez akkor olyan Leövey Klára és József Attila szintű gimit keresnék Budapesten ami közel van a Kálvin térhez és az angolt haladós szinten nyomják. Szerintem év végére meg lesz a 4.5 átlag.

Engem elsődlegesen a matek a fizika és az informatika tantárgy/szak érdekel. Azokból nagyon sokat szoktam tanul kivéve a informatika.

Másodlagosan a töri a média és az általános szakra mennék. Ezekre csak akkor jelentkezek ha nincs máshol szabad hely.

Előre köszönöm a válaszokat! :)

Egyenlőre a sulim nevét nem szeretném elárulni.



2016. dec. 28. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvben semmi akadalya, ha az adott suli atvesz, bar kerhet kulonbozeti vizsgat, foleg ha nem olyan szakra jartal eddig. Egyebkent leoveys voltam, ha akarod, szivesen meselek rola:)
2016. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, és ha szabad érdeklődnöm miből vizsgálhatnak le?
2016. dec. 28. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilvan a szaktol fugg, ha most pl egy zenemuveszetibe jarsz es termeszettudomanyra akarsz menni, akkor a real targyakbol. De sajna nem emlekszem, hogyan ment ez. Ha nagyon felsz a vizsgatol, azt tudom meg mondani, hogy varj 11. osztalyig, mivel ott mar nincs jelentosege a tagozatoknak, faktok vannak, igy pl.kemia, foci kulonbozeti tuti nincsen. A tobbi targyat nem tudom, de megprobalhatom kideriteni, sok ismerosom jar meg oda. Egyebkent maga a suli szerintem egyaltalan nem rossz, en ajanlom barkinek.
2016. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!