Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha passzívra áthelyeznek,...

Ha passzívra áthelyeznek, meddig leszek passzív?

Figyelt kérdés
Szeptemberben beiratkoztam egyetemre fizetős levelező szakra. Nem fizettem a sulit, mert rájöttem, nem nekem való, így átraktak passzívra. A jogviszony igazoláson az áll, hogy a passzív jogviszony január 31 ig tart. És utána? Ha továbbra se fizetem passzívon leszek még, vagy kiraknak? Munka miatt örülnék neki, ha továbbra is passzívon lennék, de nem tudom, hogy a tavaszi félévben mire számítsak? Aki tud erről valamit írja le. Előre is köszi!:)

2016. dec. 28. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Egymás után Max 2 félévet lehetsz passzívon. Ha nem jelentkezel be aktívra a tavaszi félévre passzívon maradsz. Amikor szeptemberben sem fogsz bejelentkezni aktívra, akkor elbocsát az intézmény, kirúgnak, megszűnik a jogviszonyod az egyetemmel. Tehát a kövi félévben lehetsz még passzívon.
2016. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Szeptembertől az egyetemen maradnék, de más karra jelentkeznék át. Az hogy kiraknak a karról, befolyásolja az újbóli jelentkezésemet az egyetemre?
2016. dec. 29. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha átakarnál jelentkezni az nem jó ötlet, mert azt befolyásolja ha kiraknak, mert akkor nem tudsz átjelentkezni. Most felvételizz újra azt akkor nem befolyásolja semmi.
2016. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. jan. 2. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!