Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit erdemes tanulni erettsegi...

Mit erdemes tanulni erettsegi utan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mit tanuljak erettsegi utan? Akar okj, akar egyetem. Mire van kereslet es jo fizetes?

Koszi!


2017. jan. 4. 00:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó szoftverfejlesztőkre.
2017. jan. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na igen, általában az infós embereket emlegetik, de sok más szakma is van amiből lehet profitálni. Egész pontosan mi éerdekel? Mi az amit szívesen csinálnál?


A jó szakmunkásokból elég nagy hiány van. Manapság mindenki csak egyetemre akar menni, mintha az annyira jövedelmező lenne.


Én pl fogtechnikus vagyok. Gondolkodtam egyetemen, de végül letettem róla, bár..azért nem teljesen, de ajánlatos egy jó OKJ szakma "A" tervnek, aztán ha még van idő meg lehetőség mehet az egyetem is "B" tervként.

2017. jan. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!