Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 3 mas matekkal milyen informat...

Jasdik kérdése:

3 mas matekkal milyen informatikus legyek?

Figyelt kérdés
3 mas vagyok matekbol, de az autokon , motorokon kivul csak a informatikához értek.Milyen informatikus páláyt ajánlatok 3 mas matekkal?Én a CNC programozora gondoltam , de melyik keres jobban a cnc vagy a Rendszergazda egy cégnél?

2017. jan. 4. 23:14
 1/4 Donald J. Trump ***** válasza:
83%
CNC programozó nem informatikus, hanem megmunkáló központok gépkezelője, kb. mint egy modern esztergályos. Gondoltam szólok, mielőtt meglepődnél.
2017. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
A mateknak is vannak különböző ágai. Tudsz számolni, összeadni, kivonni, szorozni, osztani. tehát az alapok mennek. Nem akadály az informatikus pálya még 2es matekkal sem. Én 2es voltam matekból, de kémiából és fizikából 5ös.
2017. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
ahogy infóból is :)
2017. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És egy pályakezdo informatikus mennyit keres?És egy pályakezdő cnc-s??
2017. jan. 5. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!