Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha én olyan egyetemre szeretné...

Ha én olyan egyetemre szeretnék menni, amire pl biológia érettségi kell, és nekem nincs olyanom, attól engem még felvehetnek?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok, azért kérdezem, mert faktválasztás előtt vagyok. Még nem vagyok biztos, hogy mi legyek.

2017. jan. 8. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesznek fel.
2017. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A felvételi követelményeket teljesíteni kell ahhoz, hogy jelentkezhess az adott szakra. De lehet biosz érettségid akkor is, ha nem olyan tagozatra mész, majd az egyetemi felvételinél viszont úgy kell készülnöd, hogy teljesítsd a megadott feltételeket.
2017. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Biológia érettségi kb csak orvosira és biológira szakra kell (ide kötelezőek).Másra általában jó a matek,kémia,fizika,infó is.
2017. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor le kell bioszból érettségizned
2017. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A felvételi tárgyadból mindenképp kell legyen

érettségid (különben hogy akarsz jelentkezni)

2017. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!