Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SOS! Ha a suliból senki nem...

SOS! Ha a suliból senki nem érettségizik fizikából, akkor én hogy tudok érettségizni?!

Figyelt kérdés
Idén senki nem akar fizikából érettségizni az évfolyamon. Egy embert pedig nyilván nem fognak leérettségiztetni. Ilyenkor mi a teendő?

2017. jan. 9. 18:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
7%
Inkább örülj hogy még ingyen mehetsz. Később fizetned kéne érte ha érettségi után szeretnél még újraérettségizni. Én több mint 100-150 E-t hagytam ezeknél a rohadé-koknál az emelt kémia és biosz miatt. Mert nem tudott a sz-ar iskola felkészíteni majdnem 1 millio ment el biológia es kémiatanárrabis a büdös k.va annyu.kat.de mérges vagyok. Le lehet pontozni nyugodtan ti tetvek.
2017. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem leszel egyedül a teremben, és nem érettségizhetsz másik iskolában. Nincs is rá szükség. Amíg te fizikából szóbelizel, addig 3-4 másik ember készül a többi tárgyból, ugyanúgy, mint az összes többinél. Ja és üdvözlet mindenkinek, aki a jó választ lepontozta, esetleg elmesélhetné, mi volt a baja vele...
2017. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!