Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Katonai logisztikáról információ?

Katonai logisztikáról információ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Továbbtanulás előtt állok és a gazdasági irányzatok tetszenek. Mivel úgy látom, hogy ezekre rengetegen jelentkeznek és lassan már fizetősre se akarnak embereket felvenni ezért nézelődtem más fele is. Tetszik a katonai logisztika azonban nem tudom, hogy ezzel mennyire könnyű elhelyezkedni, (nyilván honvédségnél lehet ezt tudom 😀 ), és mennyire lehet ebből megélni, szóval mennyire jó a fizetés. Nyilván nem számítok milliókra, de úgy szeretném behatárolni. Utolsóként még az érdekelne, hogy itt van-e alkalmassági? Beszéltem egy picit jártasabb emberrel aki azt mondta, hogy nem olyan szigorú mintha"frontra" mennék. Szóval ez így igaz? Elég gyenge a szemem, de egyébként fizikailag jól vagyok 🙂

2017. jan. 10. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:

... hogy ezzel mennyire könnyű elhelyezkedni, (nyilván honvédségnél lehet ezt tudom 😀 )

Akkor nem értem mi a kérdés ha tudod a választ. Nemhogy könnyű elhelyezkedni, hanem ha felvesznek a képzésre, utána garantált állásod van. Viszont ha nem tetszik a honvédség, nehéz utána máshova menni.



... és mennyire lehet ebből megélni, szóval mennyire jó a fizetés.

Folyamatosan változik, ahogy megy a karriered, rendfokozat és beosztás függvényében. Hadnagyként kezdesz és eljutsz valameddig nyugdíjig ahogy a sors hozza. Hadnagyként minimum nettó 205eFt-ot vihetsz haza, de már az elején is számos pótlékkal lehet növelni a feladatoktól függően.


Utolsóként még az érdekelne, hogy itt van-e alkalmassági?

Van. Amit mondott a picit jártasabb ember, annak semmi értelme. Nincs semmiféle front, ahova menne bárki is, szóval ez nem mérvadó. Van eü és fizikai alkalmassági. Egykét egészségügyi probléma kizáró ok lehet, a szemnél is nézik a dioptriát. Illetve az erőnléti gyakorlatokon is el kell érni egy szintet fekvőtámasz, felülés, húzódzkodás, futás.

Itt le van írva minden: [link]

2017. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!