Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tovább tanulás így sikerülhet?...

Newtime kérdése:

Tovább tanulás így sikerülhet? Többi lent

Figyelt kérdés

11. es vagyok most és szeretnék tovább tanulni mérnöknek.

Főként a gépészmérnök van tervben mert oda nem kell emelt érettségi.A kérdésem az hogy 11.év végén matek és fizika 4es elég lehet? Valamint 12.félévkor is hasonló.

Az Óbudai Egyetem vagy a BME van betervezve.(BME tudom hogy nehéz és nem sok valószínűsége van de azért megjelölöm)

Köszi a válaszokat

17/f



2017. jan. 11. 12:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem írtam oda hogy idény nyáron angol középfokú nyelvvizsga lesz meg még.
2017. jan. 11. 12:59
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az emelt érettségi kihívás, akkor az egyetem szerinted miért menne? Szerinted egyetemen mit tanítanak még annyi szemeszteren keresztül, főleg a mérnököknek, ujra es ujra kozepsulis matekot? Igaz, hogy úgy kezdik a kalkulust, hogy "felejtsenek el mindent amit eddig matematikából tudni véltek", de azert mérnököknek belépő szint az 5ös matek es jó lenne ha mar derivalni is tudnál ami emelt érettségi tananyag. Kivéve ha szuper affinitasod van a témához, de akkor nem itt lebzselnél onigazolsra várva..
2017. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég lesz, lasszóval keresik a gépészmérnököt
2017. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!