Mit tegyek? Gimi? Egyetem?

Figyelt kérdés
Helló, most középsulis vagyok másodikos. Szeretek tanulni és ez mellett még olvasok rendszeressen, elég kemény könyveket. Meg szeretném váltani a világott, jobbá tenni, és újat alkotni felfedezni,feltalálni. Milyen szakot választjak? Ahol ezt legjobban érvényesíteni tudnám? Mert most egészségügyis vagyok, és az orvosi mellett döntöttem, vagy genetikus stb... lehet rossz szakra járok? Mert érdekel ez is, meg szeretem is amenyire de... mit tegyek?

2017. jan. 14. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

"Meg szeretném váltani a világott"


Mondanám, hogy politikus, de az ilyen emberek ott lehet jobb ha elássák magukat :D


Viccet félretéve, szerintem nem nagyon van olyan szak, ahol meg tudnád váltani a világot politikán kívül.


Ha embereken akarsz segíteni akkor lehetsz orvos, kutatók gyógyszerkutatók kb. 15 évet dolgoznak egy gyógyszeren mire talán sikerül alkotni valamit, ami talán segít embereken, így ha erre felé szeretnél menni megteheted, de ez ingoványosabb terület.


Az orvosiról viszont mehetsz orvosnak, kutatónak vagy akár egészségügyi miniszternek is, de Afrikába is segíteni ha valami extrémre vágysz.

2017. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nos, nagyon is érdekel a politika. Bár meg kell jegyezni, hogy a többség az semmirekellő. Én úgy látom, hogy azzal segíthetnék a legtöbbet ha a rendszer vátoztatjuk meg, mert az az alapja. Az az igazság orvoson kívül, más szakmában nem tudom magam elképzelni...
2017. jan. 14. 20:05
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Egyébiránt vicces és hitelt adó hogy egy olyan ember választ magának olyan felhasznàlónevet, hogy inteligensember, aki az intelligens szót le sem tudja írni helyesenXD
2017. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
89%
Utólsó: Ja, énis ezen gondolkodtam.:D A szövegben is egy csomó helyesírási hiba van... Hanyas vagy nyelvtanból?
2017. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Vagy csak szimplán kamu az egész ugye
2017. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Múltkor meg azt kérdezte, hogy melyik egyetemet válassza (BGE vagy Corvinus).


Akkor meg lett neki mondva, hogy nem egyetemet kell választani, hanem hivatást.. Azután lehet gondolkodni azon, hogy melyik egyetem adja meg neki azt a színvonalú, vagy minőségű oktatást.


Most gondolom rájött, hogy genetikus akar lenni. De nem írta le, sem azt hogy miben jó, vagy hogy milyen jellegű könyveket olvas. Egyébként egyetlen egyetem sem garancia arra, hogy te feltaláló leszel. Mint ahogyan Einstein ugyanúgy jól teljesített volna egy Harvardon, mint egy német egyetemen.

2017. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Az ugyanaz a kérdező volt? Arra a kérdésre inkább nem is válaszoltam annyira abszurd volt.
2017. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


Igen ugyanaz, ráadásul rosszul emlékeztem, BGE helyett SOTE. De ha az volt a cél, hogy több válasz érkezzen akkor elérte.

2017. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

*cringe*


Egyébként meg bármilyen hivatással meg lehet váltani a világot ha a legjobb vagy belőle ;)

2017. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!