Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mekkora eséllyel kezdhetnék...

Kancsár Gábor kérdése:

Mekkora eséllyel kezdhetnék neki a mgántanulásnak?

Figyelt kérdés
Szakgimnáziumba járok, és szeretnék magántanulóvá válni.Az a kérdésem hogy mekkora az esélyem arra, hogy ezt megvalósítsam. Azért szeretnék magántanuló lenni, mert nem vagyok képes közössegben lenni/tanulni, és ez abban valósul meg, hogy szinte bármilyen közösségben vagyok (pl: az osztályom, vagy esetleg csak a boltba kellene elmennem) borzalmas hányinger, és rosszullét tör rám, és ez csak rosszabbodik. Nagyon sokszor vagyok beteg, az órákon nem vagyok képes figyelni, és ezáltal a jegyeim is borzalmasak. Szeretek tanulni, a magántanulói nehézségekkel megbírnék bírkózni. Nincsen semmilyen orvosi papírom, hogy esetleg beteg vagyok, vagy valami ilyesmi. A folytonos rosszullétek kikezdték az idegrendszerem, és nem egyszer történt meg, hogy elkezdtem remegni az órákon, és eléggyorsan felkapom a vizet. Osztályváltással is próbálkoztam, de nem jött be. A mostani osztályközösség igazából normális, sokat próbálnak segíteni. Bocsánat hogy ennyire összeszedetlenül, és helytelenül írtam siettem. A válaszokat előre is köszönöm!

2017. jan. 16. 08:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egy jó pszihodokit keresnék fel, mert érettségizni nem tudsz máshoogy mint közösségbe, egyetemen a vizsgákon az elején is vagytok vagy 100an. Ezt meg kéne tudnod tanulni kezelni.

Amúgy a sok betegségre hivatkozva biztos lehetsz magántanuló de én nem ajánlom a begubózást, később annál rosszabb visszatérni.

2017. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!