Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Waldorf gimis esetleg 11. -ik...

Waldorf gimis esetleg 11. -ik osztályos letudna írni, hogy milyen egy napja, részletesen? Azon gondolkozom, hogy átmegyek waldorf iskolába, vagy magántanuló leszek. Melyik legyen?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Waldorfba nem fogsz csak úgy bekerülni és amúgy is hatalmas hátránnyal indítanál. Felejtsd el. Keress másik magán iskolát, de szerintem az a legjobb, ha meg embereled magad és megoldod a közösségi életed a jelenlegi iskolában.
2017. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Épp ez az, nincs gaz, az osztalytarsaimmal teljesen jól megvagyok, a sulival van bajom, a rendszerrel. Miért nem vennének át?
2017. jan. 16. 19:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Es mi bajod a rendszerrel?
2017. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyjából minden. A sok óra, hogy sokáig kell bent lennünk, kb úgyis mindent otthon kell megtanulnunk, csak lediktaljak az anyagot. Stb
2017. jan. 16. 20:48
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
És? Ezt minden középiskolás átéli, és képzeld, még senki sem halt bele.
2017. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Jaj te szegény ártatlan prüntyőke. Egyem a szíved, hogy ilyen nehéz sorsod van. Drága csillagom kérsz még egy kis kakaót estére?
2017. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Csigaval ha lehet.

Amúgy tisztában vagyok vele, mivel megtehetem, ezért szeretnem valamelyiket választani. Normálisabb válasz tok jo lenne, mondjuk, hogy melyiket válasszam es miért?

2017. jan. 16. 21:48
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Egy barátom oda jár, teljesen simán átvették ettől a szeptembertől tizedikbe. Nem tudom a pontos napját, de azt igen, h minden pénteken az utolsó két órában korcsolyáznak, vagy h a föci dolgozatban a Balatont kérdezték legutóbb. Teljesen igazad van egyébként a rendszer hibátatásában, és igen, volt akit ez a rendszer már tönkretett. Szóval be lehet kapni, nem mindenki éli túl.
2017. febr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Látom, írni így sem tanult meg, még az állami iskolában se. Így 8-9 éves gyerek nem szabadna, hogy írjon, nemhogy középiskolás!
2021. márc. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!