Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merre keresgéljek Éretségi...

Merre keresgéljek Éretségi utáni képzéseket?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és van egy érettségim de,rájöttem hogy annó az autószerelő szakmát kelett volna választanom és most nemtudom merre tovább.Már az összes netes oldalt át böngésztem de nemjutottam előrébb.Örülnék ha valaki Pesten vagy Pécset jártas segítene Pécsi vagy Pesti suli tippet adni.Olyan sulira lenne szükségem ami után jár a tanulói jogviszon és kapok diákot ,de azért nemszeretnék 15 évesek közé beülni újra.Itt kaposváron úgy tudom csak Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnázium-ban van autószerelő szakma de, tavaly sem indult ,utána érdeklődtem és valószínüleg idén sem indul(nem a hagyományos 8. utáni képzésre gondolok..).Esetleg még a Gépi forgácsoló és CNC gépkezelő szak is érdekel.Ha tudtok valamit akkor irjatok pls.Előre is kösz.

2017. jan. 26. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

érettségi, kellett, nem tudom, átböngésztem, nem jutottam, Pécsett, pécsi, pesti, jogviszony (de ezt csak elírtad, gondolom), nem szeretnék, Kaposváron, Szakgimnáziumban


A vesszőket pedig szinte mindig rossz helyen használod. Pl. a de elé kell, nem pedig utána.


Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak: Pécsett a Zipernowsky Károly Szakközépben érdemes lenne körülnézned, vagy esetleg az Angster, talán a Simonyi.

2017. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igazából nem erősségem a helyesírás:p am meg harmadszorra írom újra,mert állandóan ledob az oldal..-.-

A tippet viszont köszi:)

2017. jan. 26. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!