Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a nehezebb, fárasztóbb...

Melyik a nehezebb, fárasztóbb és mennyivel? Munka vagy suli mellett munka? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Heti 40 órában dolgozni,(5 x 8 órában), vagy pedig heti 24 órában dolgozni (3 x 8 órában) és 2 napig (napi 6 órában) "könnyebb" egyetemi előadásokon ülni, majd vizsgaidőszakban a 3 x 8 óra munka mellett levizsgázni?

Átlagos tanulási képességgel és átlagos munkabírással.


Nem tudok dönteni, hogy jelentkezzek-e egy szakra, ez csak a sokadik szempon t lenne, hogy melyik a nehezebb.

L22



2017. jan. 28. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kettő párhuzamosan nehezebb (bár ez nyilván függ a munkahelytől / munkakörtől és a szaktól is). De általában sem a munka sem a tanulás nem olyan, hogy percre pontosan be lehet fejezni. Kétfelé pedig nehezebb odafigyelni.

Ettől függetlenül ha van rá lehetőséged, érdemes megpróbálni, mert egyáltalán nem lehetetlen, csak nehéz!

2017. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom időben talán a tanulás és a munka kicsit kevesebb lenne, de nekem is az a véleményem, hogy 2 felé figyelni fárasztóbb és nehezebb.
2017. jan. 28. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
én kétszer buktam egyetemen a munka miatt,gyógyszerész kar heti 35 óra munka átlagban,ezek mellett szétcsesztem a szervezetem teljesen hónapokkal később se sikerült kipihenni magam,látászavarom lett,mély letargia stb. :(
2017. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm csinált ilyesmit. Asszem kevesebbet dolgozott és munkahelyen is tudott tanulni. Hármas átlag,náhány bukás és asszem fél év csúszás lett az eredménye.

Pedig erős gimiből jött, nem úgy mint én. Én négyes átlaggal, kevesebb bukással és fél év csúszással csináltam meg ua szakot, munka nélkül.

2017. márc. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!