Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a teendőm ha újrafelvételizek?

Xoxogasi kérdése:

Mi a teendőm ha újrafelvételizek?

Figyelt kérdés

Tavaly 2016-ban felvételt nyertem egy felsőoktatási intézménybe, aminek az első szemeszterét befejeztem és tervezem hogy elvégzem a másodikat is most. Alapképzésről van most szó, nem osztatlan tanári.

De közben újra szeretnék felvételizni most februárban. A felvin be kéne jelölnöm hogy folytattam felsőfokú tanulmányokat? Mi van ha nem tüntetem fel ezt?

Külföldön (Szerbiában) érettségiztem tavaly. Idén viszont itt is szeretnék két tárgyból érettségit tenni. Valaki járt már ilyen cipőben?

Normális válaszokat várok, nagyon fontos.

Köszönöm



2017. jan. 31. 11:34
 1/1 anonim válasza:

Szia! Jelöld be a felvin, hogy folytatsz felsőfokú tanulmányokat, én tavaly jelentkeztem újra, bejelöltem. Nem tudom mi lesz akkor, ha nem jelölöd be.

Az érettségihez ajánlom ezt tanulmányozni: [link]

Remélem kicsit segített, ha bármi kérdésed lenne még, írj és próbálok válaszolni :)

2017. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!