Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van értelme rendezvényszervező...

Van értelme rendezvényszervezőnek menni?

Figyelt kérdés

Gimibe járok (fiú vagyok), de nagyon nincs kedvem tanulni, ráadásul felsőoktatási intézményen sem lesz kedvem, tehát nagy valószínűséggel nem megyek egyetemre. Viszont valamiféle szakma mégiscsak kéne..


A rendezvényszervező nekem mindig is tetszett, de elég rossz a kommunikációs készségem, ha idegen emberekkel kell beszélgetnem.

Plusz, nem nagyon tudom szükség lesz-e egyáltalán rendezvényszervezőkre a jövőben?


2017. jan. 31. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy nem valaszt adok de engem is ez erdekel mert pont ilyen helyzetben vagyok, mint te (csak lany)
2017. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj, ne legyetek hülyék. Nincs kedvetek tanulni... még ennyire sem lesz majd kedvetek a gyárba bejárni, három műszakban vagy folyamatosban húzni az igát, 12-16 órákban, hogy kapjatok nettó 120-at...

A rendezvényszervezőket általában 4 órában foglalkoztatják, kb. annyi fizetést kapnak, mint egy közmunkás, és nagyon nagyon sok emberrel kell beszélgetniük, papírokat aláírni, szórólapokat osztani stb. Már aki szerencsés és felveszik valahova, általában a helyi városi művházba, mert egy rendezvényszervezői okj-vel még nem fogsz a Fezenre koncerteket szervezni. Ja, és rendszeresen tanfolyamokra meg továbbképzésekre küldi őket az önkormányzat, úgyhogy még 40 évesen is tanulniuk kell.

Őszintén szólva most sincs rájuk nagy szükség, a jövőben még kevésbé lesz.


Igenis erőltessétek meg magatokat inkább, és bírjatok ki 4 évet, de szerezzetek egy használható végzettséget, amíg még van lehetőségetek rá. A lustákat sehol, semmilyen szakmában nem látják szívesen. Ha tanulni sem vagytok hajlandóak, szerintetek ki akarna titeket bármilyen munkára alkalmazni?


Az élet nem kedv kérdése, ehhez a gondolathoz szokjatok hozzá minél előbb... nem fog mindig minden és mindenki a ti kedvetekhez igazodni, csak hogy nektek jó legyen.

2017. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jolvan de ha egyszer nem erdekel semmilyen szak? Es raaldasul nagyon dragak az egyetemek.
2017. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!