Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mentőtiszti képzést szeretném...

Durbincsdp kérdése:

Mentőtiszti képzést szeretném elkezdeni?

Figyelt kérdés

Egy kertészeti "egyetemen" fogom befejezni az alapképzést egy éven belül.

Nem vagyok megelégedve a képzés színvonalával, és nem érzem jól magam kertészek között. ( úgy érzem, hogy pályát tévesztettem)- hogy becsaptam magam/becsaptak


Erősen gondolkodom azon, hogy esetleg váltani fogok.Ami viszont gond, az az, hogy 24 éves vagyok


Egy terület fog meg igazán. Az orvoslás/gyógyítás/másoknak való segítség.Elsősegély versenyeket nyertünk gyerekkoromban , diakónia tanfolyamokat végeztem, öregek otthonokban és vakok intézetében dolgoztam. De mivel nem vagyok jó képességű,(közepes tanuló voltam a gimnáziumban) ezért eddig mindig lebeszéltek.


24 évesként milyen lehetőségeim vannak? Szerintetek érdemes ? Vagy már megkéstem. Ha meghallom azt a szót, hogy gyógyítás, akkor megpezsdül a vérem

Mennyire összeegyeztethető családi élettel? Mennyire jó a képzés?



#képzés #Mentőstiszti
2017. febr. 1. 15:59
 1/7 A kérdező kommentje:
öregek otthonában
2017. febr. 1. 16:03
 2/7 anonim ***** válasza:
2.sulim volt a mentőtiszti. Még nagyobb csalódás volt, mint az első. Kizsigerelés, mentális es fizikai terhelés szinte nulla fizuért, a suli kemény volt. Most a harmadik sulimba járok 30 felett. Hogy a családommal lehessek és enni is tudjanak valamit. Mai eszemmel egy percet nem áldoztam volna erre a képzésre.
2017. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2017. febr. 2. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán belevághatsz. Ha netán az OMSZ-nél már nem bírnád a munkát, akkor még ott a sürgősségi. Traumatológián, intenzív osztályokon is elhelyezkedhetsz ápolói munkakörben, úgy hallottam ott kicsivel többet keresnél. Emellett oktathatsz elsősegélyt. A lehetőség adott. Ha ezt szeretnéd, akkor vágj bele, a képzés nehéz, sokat kell tanulni, de ha komolyan gondolod, akkor teljesíthető. :)
2017. febr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4es: nem ismerek olyan embert, aki egy műszakkal el tudja tartani a családját. Mindenki dolgozik mellette mást is, van, aki kertészeti munkát vállal, van, aki rakodást, de taxist is ismerek. És akkor még nem találkozott velük. Értem én, hogy az ember a szívét kövesse, de talán nem minden áron. Mármint, ha nem fényképről akarja látni, ahogy felnőnek a gyerekei.
2017. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez jogos, igazad van.
2017. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 8. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!