Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek tovább tanulni?

Hova menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés
Matekból 3mas vagyok fizikából bioszból úgysztintén a törit és a föcit ki nem állhatom abból 2 es vagyok viszont 5-ös vagyok rajzból és fizikábból a nyelvtan és irodalom 4-es, nagyon szeretem az irodalmat az a kedvencem angolból is 4-es vagyok kb. ilyenek a jegyeim igazából gondolkodtam azon hogy pszichológus leszek vagy ügyvéd de a színészetet is nagyon szeretem:) Melyiket ajánlanátok? Szerintetek melyiket válasszam? Vagy mi mást ajánlanátok? Tudom eléggé rosszak a jegyeim de nem megy annyira a tanulás:( csak 7.es vagyok de már ideje lenne rájönnöm hogy mi érdekel és hogy mit kéne választanom.....Ja és ha van ötletetek mármint iskola amit ajánlani tudtok leírnátok? Előre köszönöm a segítséget!

2017. febr. 1. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem megy a tanulás akkor felejtsd el az egyetemet szerintem.
2017. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen teljesítménnyel pszichológus és jogászképzés teljesen felejtős, nem bírnád elvégezni. Két lehetőséged van, választasz valami egyszerűbb szakot, ami érdekel, de jó eséllyel nem tudsz majd vele elhelyezkedni vagy mész valamilyen szakmára.

De ha rám hallgatsz ezzel egyelőre nem foglalkozol, nagyon fiatal vagy még, addig sok víz lefolyik még a Dunán.

2017. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha már most nem megy a tanulás, akkor később vért fogsz izzadni . Vagy osszeszeded magad vagy jobb ha szakmára mész
2017. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Hülyeség amit eddig írtak. Két olyan ismerősöm is van, aki középsuliban 2-es, 3-as volt, de volt két tantárgy, ami érdekelte, duplázással elért elegendő pontszámot, jelenleg itthon és külföldön egyszerre végez két egyetemet (itthon levelezőin), a másik ismerősöm sem volt gimiben egy kitűnő tanuló, de most negyed éves jogon.

Én is csak az érettségi tantàrgyakra tanulok, a többiből elég a kettes, hármas. Elég lesz tanulni egyetemen is, és annak legalább lesz értelme. Mellékesen, én is jogra készülök.

2017. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Előző hülyeséget ír, ilyen képességekkel egy komolyabb egyetemet nem lehet elvégezni, hiába áltat téged.
2017. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy 13 évesen dől el az, hogy ki milyen egyetemre alkalmas. De még csak nem is feltétlenül 16. Lehet van aki 11.-ben jön rá, hogy mi érdekli egyetemen őt. De mint mondtam, személyes tapasztalatom is van olyannal, aki középiskolában nem volt szorgalmas, mégis egyetemen jó jegyekkel végez. És azt hiszem Puzsér Róbert mondta, hogy középsuliban kezelhetetlen volt, de egyetemre megkomolyodott.
2017. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem...
2017. febr. 2. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!