Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdekel a kiberbiztonság,...

Érdekel a kiberbiztonság, Hová érdemes tovább tanulni?

Figyelt kérdés

11-es tanuló vagyok, gimnáziumba járok, angol és inofrmatikát tanulok emelt óraszámban, ezekből valószínűleg jó eredményem lesz emelt érettségin.

nagyon érdekel a kiberbiztonság, de nem igazán tudom hogyan kéne továbbtanulnom. bármi tapasztalat tanács?



2017. febr. 5. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Programtervező informatikus,Mérnökinformatikus.
2017. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Óbudai egyetem.

[link]

2017. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az óbudai egyetemen énis gondolkodtam, amit küldtél az csak valami felvehető plusz dolog nem?

és ha elvégzek egy mérnökinfot akkor utána hova?

2017. febr. 9. 14:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak plusz dologként tudod megtanulni, mert ilyen részletességgel a rendes alapképzésben nem kapsz oktatást. Ha elvégzed a mérnökinfőt az ÓE-n, akkor etikus hacker képzőt kedvezményesen végezheted el a többiekhez képest. EZ egy nemzetközi vizsga, amit az ÓE ad és elég olcsón a Kürt-höz képest. Először végezd el ezeket, azt közben fogod látni, mit akarsz meg elvégezni esetleg a mestert végezheted külföldön is ezzel kapcsolatban.
2017. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és itt középsulis éveim alatt mit érdemes elkezdenem? kali linux alapjai? valami?
2017. febr. 12. 20:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Esetleg kulfoldi egyetemeken van ilyen kepzes?
2017. okt. 25. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!