Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek menni fog így a...

Szerintetek menni fog így a töri emelt? (többi lenn)

Figyelt kérdés
A középsuliban mindig tanultam rendszeresen a törit,és szeretem is.meg versenyekre is jártam,járok,ahol 1-2.helyezett vagyok általában,januártől kezdtem el komolyabban,már a követelményrendszer témáit átnéztem,átolvastam a 4 évi anyagot,aztán mindennap emésztgetem,elkezdtem csinálni az emelte,de még csak az első részét,annyira nem vészés,az első részben kb 7-t ronottam el,de arobb hibákat,amit tudtam volna,csak még az esszéhez nem kezdtem hozzá.

2017. febr. 5. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én előtte kb 2 hónappal kezdtem tanulni az írásbelire. A szóbeli tételeket fakton kidolgoztuk és az írásbeli után tanultam meg kb masfél hónap volt rá. Így lett 73%-om, úgy hogy nem jártam versenyre, de év közben ötös voltam.


Úgyhogy saját tapasztalatom alapján simán sikerülhet neked még sokkal jobban is, ha már ilyen jó helyezést érsz el versenyeken és időben nekiálltál tanulni. Ha tényleg ilyen szorgalmasan tanulod nem kell paráznod, hogy sikerül-e. :)

2017. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, menni fog! Én összesen annyit készültem, hogy az előző 2-3 év feladatsorainak az első részét megoldottam, egy-két esszének pedig megnéztem a megoldását. Ezen felül az érettségit megelőző 2 napon átolvastam a legfontosabb témaköröket. Ennek függvényében az írásbelim nem lett valami fényes, legalábbis magamhoz képest és én is pont a legegyszerűbb feladatokat rontottam el. A szóbelire összesen kb 15 percet készültem, amíg várakoztam elolvastam egy tételt, de mivel arra emlékeztem korábról gyorsan el is tettem, inkább arra koncentráltam, hogy nyugodt és megfontolt legyek ha oda kerülök. Végül a szóbelim 100%-os lett összesen pedig 76% sikerült. Szerintem ha te tényleg tisztességesen készül 85%-ot is simán el fogsz érni. Előre is sok sikert az érettségihez!

2017. febr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!