Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak? Elvagyok veszve

Mit csináljak? Elvagyok veszve

Figyelt kérdés

Annyira elrontottam magam pedig jol indultam,azt hittem leszek valaki. 18 eves lany vagyok. Erettsegik elott allok (most a kicsi ket honap mulva)

de a kovetkezok miatt nem megy:

csaladi problemak

indulatos vagyok hamar lobbanok ha nem sikerul valami

dekoncentracio

mozgashiany

lelki dolgok

A korulvevo emberek azt latjak hogy semmit sem csinalok ami nem egeszen igy megy,allandoan kis szarokon ragodom es az agyamat keptelen vagyok relaxalasra birni. Amibol mar eros fejfajas lassan depresszio jon,erzem. Mikozben eletvidam lany vagyok. Annyira nincs onbizalmam hogy az hihetetlen durva. Szuleimtol nem kapok szeretetet. Baratoktol inkabb de az sem sok,magamba kezdek zarkozni pedig hiba.

Nem tudom miben vagyok jo sem hogy mi erdekel mert annyira sok minden van,nehez a valasztek

A masik hogy nem tartom lustanak magam mert mindennel foglalkozok egy kicsit csak az a baj nem marad meg fejben.A kommunikacio nem az erossegem

Olvasni csak neten szeretek,szeretem a szines dolgokat,festeni,szinezni,elmelkedni,nem fuggeni senkitol,utazni,segiteni,oromet okozni,kimagyarazni dolgokban-rogtonozni,sosem ugyanazt mindig mast csinalni ujakat kiprobalni.

Szeretek tanulni de faj a fejem es szeretem a reszleteket de az a baj hogy vazlatosan csinalok mindent es igy kimarad a lenyeg. Ugy erzem az agyam begyoposodott egyszeruen megallt. Mit evo legyek?

A just do it sem jott be

Angol miatt aggodom foleg,van nyelverzekem de rengeteg hianyossagom. Nem tudom hogy alljak neki mindennek undoritoan is hangzik hogy "minden"



2017. febr. 6. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen tanulj
2017. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"mert mindennel foglalkozok egy kicsit"

Egyszerre egy dologra összpontosíts. Első legyen a suli, angolt pedig tanuld hétvégén (mondjuk péntek délután, szombat, vasárnap).

Ha több dolgot akarsz tanulni, bontsd le napokra, ha hosszabb távon akarod tanulni, egyik héten tarts német hetet, másikon angolt ismétlőnapokat beiktatva.

Mozogni tudsz otthon is, meg bárhol, tölts le egy edző programot, az minden nap fog emlékeztetni hogy mozogj.

2017. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!