Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon elvagyok...

Mit tegyek? Nagyon elvagyok veszve, úgy érzem nem sokára minden minden össze omlik

Figyelt kérdés
Az unoka testvérem (fiu) bele vitték a barátai egy dologba ami a birosgra kerult, az uncsim nem csinalt semmit de el íteltek mindenkit. Börtönbe fog menni nem sokára... Nagyon félek!! Mit tegyek??!! Plusz még ki is fogják írni az újságba a nevét meg hogy mit tett... Az iskolabán mindenki velem fog kötekedni... Nagyon félek, nem tudom mit tegyek. Bele sem merek gondolni hogy mi lesz vele azon a helyen

2015. márc. 7. 03:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ők sokkal rosszabb helyzetbe vannak, mint te. Én azt mondanám, hogy jobb ha elkezd felkészülni. Ha bent van fel kell venni a kapcsolatot a haverjaival, hogy legyenek szövetségesei. Úgy könnyebb, mint egyedül. Még azt mondanám, hogy próbáljon meg gyúrni, de azt a fiatalkorúknál szerintem tiltják. Amit még tudok tanácsolni, hogy álljon ki magáért ha kell. Ne hagyja, hogy megverjék. Még ha többen is vannak, védekezzen. Ha tényleg ártatlan, akkor az Úr vigyáz rá és kivezeti az elveszettek közül. Elég állatok vannak bent egyébként. Nem bántásból vagy heccelésből mondom de tényleg fel kell készülnie. Főleg az erőszakoskodók ellen. Semmiképp se szabad meghunyászkodni, mert ha rászállnak, akkor a legrosszabb dolgok is megtörténhetnek vele. De hátha nem. Lehet jó sora is. Két oldala van az érmének. Azért a bent dolgozó őröknek is a felelőssége, hogy ne egyék meg egymást az elítéltek. Egyébként nekem nagyon az az érzésem, hogy az állítólagos haverjai vele akarják elvitetni a balhét.
2015. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem vagy az uncsiddal azonos, szerintem ne félj, próbálj megnyugodni sztem , tudom, könnyű mondani, hát:S:S
2015. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*ja és sajnálom, ez lemaradt

:S

2015. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm, nem gondoltam volna hogy normàlis vàlaszt kapok, koszonom!
2015. márc. 7. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi lett.
2015. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!