Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A lányom japán vagy koreai...

A lányom japán vagy koreai szakra akar menni 23 évesen. Engedjem?

Figyelt kérdés
Szerintem ezek bóvli szakok, és nem fog tudni megélni vele. Elvileg nyelvészetre akar tovább menni, és fordítói és tolmács valamit is el akar végezni. Szerintetek engedjem neki? Beszéli mind a kettő nyelvet. De már 23 éves lesz amikor kezd...

2017. febr. 14. 09:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem veszitek észre, hogy a kérdés kamu ? Nem lehet egy ember ennyire agyhalott idióta.

23 évesen nem késő az egyetemhez. Az még nagyon fiatal. Az ázsiai nyelvek tolmácsa pedig nem bóvli szak. Egyik rokon "csak" 400 ezret vitt haza múlt hónapban. Ezt kézbe. Jobb lenne, ha pl. mérnöknek tanulna, amikor utálja ? 10 év alatt végezzen kettessel, ne legyen jó szakember (mert annyira nem érdekli és nem érti), és 40 évig ezt kelljen dolgoznia, legyen boldogtalan ? A lányod nem a tulajdonod. Ilyen hozzállással ne csodálkozz majd, hogy egyedül fogsz elpatkolni kisanyám.

2017. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy gép pedig nem tud mê színvonalasan fordítana. Lsd. google translate.
2017. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg engedd neki, ha az apjával tudjátok finanszírozni, ha viszont magát tartja el, akkor semmi közöd hozzá. Kicsit irigylem azokat, akik megcsinálhatják ezt a diplomát az első után rögtön, fiatalon. Nekem is ez a diplomavágyam, de össze kell rá szednem a pénzt, úgyhogy ilyen 5-6 év múlva fogom csak elkezdeni. Nagyon rossz érzés, a lányodat lehetőség szerint támogasd és ne hátráltasd! :)
2017. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!