Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Eléggé parázok ezen. Szerintetek?

Eléggé parázok ezen. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Tudom, még csak hetedik vagyok. Viszont minden álmom,hogy fogorvos lehessek.Elég jó tanuló vagyok,nem szín ötös,de jó. Viszont a baj az hogy nem vagyunk egyáltalán gazdagok,és az egyetem drága. Mennyibe kerül mégis? Vagy lehet valahogy részletre kifizetni? Picit félek hogy az anyagi gondok miatt nem fog az álmom megvalósulás. Vagy van erre valami támogatás?

2017. febr. 27. 18:45
 1/4 A kérdező kommentje:
***hetedikes, megvalósulni
2017. febr. 27. 18:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Van tandíjmentes képzés. Állami támogatott a neve. Simán be lehet kerülni, nem nagy dolog, nem nehéz.
2017. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyetemi kiadásokat (tankönyv, eszközök, esetleg kolesz) pedig nyári munkával és tényleg nagyjából annyi szülői támogatással, amennyit egyébként is rád költenének, lehet fedezni.
2017. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet ösztöndíjakra is pályáznod majd, vagy utolsó mentsvárként ott a Diákhitel, amit csak a tanulmányi idő után kell törlesztened.
2017. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!