Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csúszás nélkül el lehet...

Csúszás nélkül el lehet végezni a pte ttk biológia-kémia tanárképzést?

Figyelt kérdés

2017. febr. 28. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mindegyik egyetemet el lehet végezni csúszás nélkül. A kérdés, hogy ez mennyi időt és energiát igényel.
2017. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
te a képzésen tanulsz? :) mennyire nehéz? az oktatók segítőkészek?
2017. febr. 28. 13:04
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Sajnálom én nem oda járok. Ezt csak tapasztalatból mondom. Én úgy hallottam, hogy vidéken aránylag kedvesek az oktatók. (Nyilván van kivétel) Biztos vagyok benne, hogy elvégezhető időben és neked is sikerülni fog ha hajlandó leszel áldozatokat hozni érte.


(1-es voltam)

2017. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
ELTE proginfót el nem végzed csúszás nélkül.
2017. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

4-es.


Haverom az ELTE proginfon van. Ez a 4-ik féléve. Eddig egy vizsgát bukott, de tantárgyat még nem. Szerintem ő nem is fog csúszni. Az egy másik kérdés, hogy az összes szabadidejében tanul/gyakorol. Semmi szabadideje nincs. Én ezt nem bírnám. De van aki igen. Emberfüggő. Az tény, hogy oda nem "átlagos" szorgalom és elszántság kell.

2017. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
itt a pte ttk biológia-kémia tanárképzés a téma :D engem a proginfó nem érdekel
2017. márc. 1. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondod. Látom nem megy a szövegértés. Az 1-esnek írtam.
2017. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Proginfó... :D cuki lehet, de ne vegyük egy kalap alá egy orvosival :)
2017. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem el lehet. :) Én is oda jelentkeztem idén. Lehet, hogy jövőre együtt koptatjuk ott a padokat ;)
2017. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!