Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát válasszak?...

Milyen szakmát válasszak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most vagyok hetedikes (lány) és már szeretném kitalálni hogy milyen szakmát válasszak.

Imádom az állatokat legfőképpen a lovakat de nem tudom milyen szakma lenne jo.Állatorvos nem szeretnék lenni mert az túl nagy falat nekem.

Tudnátok ajánlani jo szakmákat és egy kis leírást irni hogy miről szól meg a lényeges dolgokat?



2017. márc. 1. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit válassz. Az, hogy szereted a lovakat, semmilyen támpontot nem ad arra nézve, hogy mit akarsz dolgozni. Mehetsz állatgondozónak, de gondolom nem ilyesmire gondoltál, főleg nem lányként, mert az elég komoly fizikai munka is tud lenni.


Mi a bajod az állatorvosival? Mitől lenne az olyan hú, de nagy falat? Tanulni kell, ennyi. Akárki képes rá, csak akarni kell. Akkor is elérhető, ha most nem vagy olyan jó tanuló. Ráfekszel és eléred. Ennyi.

2017. márc. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem szeretnék állatorvos lenni.
2017. márc. 2. 06:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak a megadott támpont(ok) alapján:

Lovász, lovasoktató

Van bármilyen más jellemződ a lovak szeretetén kívül?

2017. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!