Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Autószerelő, vagy autó elektro...

Autószerelő, vagy autó elektronikai műszerész? Budapest

Figyelt kérdés
Végzős diák vagyok, egész jól tanulok, jelentkeztem is egyetemre, de úgy gondolom, hogy nem szeretném elkezdeni. Autószerelő vagy autó elektronikai műszerész szeretnék lenni. Vidéki vagyok, de tervezem hogy Budapesten folytatom tovább a tanulmányaimat. Esetleg tudnátok mondani olyan iskolákat, ahol komolyan veszik mind a diákok, mind a tanárok a tanítást/tanulást? Tanulni szeretnék, és minden ezzel kapcsolatos dolgot elsajátítani. Nem szeretnék olyan iskolába járni ami tele van naplopókkal, és csak azért járnak oda mert muszáj. Kiváló oktatást szeretnék, ha lehet ezt mondani, és szeretném kiépíteni a kapcsolataimat a tanulmányaim során. Köszönöm!
2017. márc. 5. 15:20
 1/1 anonim válasza:
Ha ilyen suliba akarsz járni akkor szerintem költözz ki valami más országba mert sajnos ilyet nem fogsz találni (mármint olyat ahol nem csak naplopók vannak).
2017. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!