Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megjelölte valaki a Vetésiben...

Megjelölte valaki a Vetésiben a francia-magyar kettannyelvűt? 🙂

Figyelt kérdés

Ha igen hányadikak vagytok ideiglenes listán és jelöltetek meg mást előtte? Én 54. vagyok.

Válaszotokat előre is köszönöm!



#felvételi #ideiglenes rangsor #francia-magyar kéttannyelvű
2017. márc. 10. 18:34
 1/10 anonim válasza:
Szia! Igen, 39. hely. Lovassy-t jelöltem meg előtte. Egyébként beszéltem pár Vetésissel és azt mondták, hogy az első 60-70 helyről lazán be lehet kerülni, szóval ne aggódj! :)
2017. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szia! 17. vagyok, előtte a Lovassyt jelöltem:)
2017. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szia!

Igen, én 13. vagyok :)

De felvettek a Lovassyba, angolra is. (Bent vagyok az ideiglenesen az első 16-ban.)

Úgyhogy, sajna' nem találkozunk, max. a Lovassyssal. :D

2017. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Kettes vagyok.

Én is bent vagyok a Lovassy ideiglenesén, csak a német tagozaton😄 Bár jelöltem az általánost és infót is, de azok esélytelenek.

2017. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is megjelöltem a Lovassyt, matekot és általánost, de mindegyik reménytelen..:/
2017. márc. 17. 14:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Fel fognak venni, en nemetre a 16 helyre voltam 36. es bekerultem. Arra szamits hogy tanulni kellbaz elejetol, mert ha rosszul kezded az evet a tanarok is szivozni fognak veled. Megprobalnak keresztbe tenni. Nem az osszes ilyen, de a farncian sok kemeny tanar van. De nem banod meg ha ide jossz.
2017. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz, bár nekem azért bőven 4,7 felett van az átlagom és az OKTV-n is bejött, azért francián nagyon-nagyon óvatosan azzal, hogyan indítasz egy bizonyos Enikővel(három is van): elismerem, hogy nagyon jó tanár, na de olyanokkal is teljesen simán szívózik akik jól tanulnak.
2017. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is jelentkeztem, én 33. vagyok az ideiglenesen:)

Én is a Lovassyt és a Kéttannyelvűt jelöltem meg előtte:D

2017. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ha a Vetésibe jössz megbánod, én most vatyok nulladikas és nem tetszik. a tanárok rendkívül igazságtalanok és rosszindulatúak.
2017. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es, jártál te már civilizáció órán? :)))))))))
2017. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!