Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 10. -es szakmunkásként, ha...

10. -es szakmunkásként, ha lehetek magántanuló, hogy megy ez lépésről lépésre, nem vagyok már tanköteles?

Figyelt kérdés
Bőven lenne rá okom, amivel meg tudnám indokolni, hogy el tudjam végezni az iskolát, az előző érettségis osztályt szakközépben már elbuktam, azért jelentkeztem át ugyanabban az iskolában szakmunkásképzésre, és itt nem szeretném ugyanezt az utat végigjárni, hogy megint megbukni minden! 2 hetente van suli és szakmai gyakorlat boltban, ezek váltakoznak. Még 1 évem és 3 hónapom van, mire végeznék. Bunkó, okoskodó válaszokat NEM KÉREK! Megköszönném! :) :Dd :D

#iskola #gyakorlat #magántanuló #szakmunkásképző #továbbtanulás a későbbiekben
2017. márc. 15. 18:45
 1/1 A kérdező kommentje:
mindenből(1-2 tantárgyról lenne szó az én esetemben, de ha így folytatom, mindenből nem hogy elég pocsék is leszek, hanem ismét megbukok, amit rohadtul nem szeretnék)
2017. márc. 15. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!