Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olasz-angol fordító szeretnék...

Olasz-angol fordító szeretnék lenni, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok érettségizni. Angol és olasz nyelvből emeltezni fogok. Tolmács vagy fordító szeretnék lenni. Az ELTE-re, romanisztika szakra szeretnék menni, de nem tudom, hogy onnan hogyan tovább. Szívesen fordítanék mondjuk olasz-angol, angol-olasz de nem tudom, hogy hol van az ilyen képzésre lehetőség. Próbáltam interneten válaszokat kapni, de egyszerűen sehol nem találtam semmit. Remélem itt valaki tud ebben segíteni:) Előre is köszönöm!

2017. márc. 21. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Elvileg az ELTE-n és a Pázmányon (meg lehet még van máshol másik városban is nem tudom ,felvin biztos fent van) van mesterképzésen tolmács és fordító szak.

Én is szeretnék fordító,tolmács lenni és jelenleg az ELTE romanisztika szakára járok.

2017. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!