Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy kellene elkezdenem az...

Hogy kellene elkezdenem az életemet?

Figyelt kérdés
Röviden tömören a sztorim annyi hogy nagyon szeretnék dolgozni egészségügybe. és kaptam innen onnan infót hogy okjs képzések vannak de itt a probléma az hogy nekem van egy szakmám aminek vasipari irányzata van.. tudom... nem illik a kettő de dolgoztam egy darabig egészségügyben és annyira megtetszett hogy elhatároztam hogy én ezt szeretném csinálni. tehát van egy házam van egy munkám. érettségim viszont nincs, ami kellene. azt hallottam hogy ha van az embernek szakmája vannak olyan sulik ahol el lehet végezni az érettségit 2 év alatt.. na de nem is ezzel van a probléma. hanem ugyebár én egyedül élek 23 éves vagyok. és ha elkezdek tanulni hogy lesz jövedelmem hogy élni is tudjak.? hallottam hogy segédápolói állás van. de ezt érettségi mellett lehet végezni úgy hogy meg is éljek belőle? valami ötlet?? valaki?? nagyon szeretnék ezen a pályán dolgozni valamilyen szinten már bánom is hogy nem ezt kezdtem el annak idején. teljesen tanácstalan vagyok. minden vágyam hogy ezt véghez vigyem. nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat.
2017. márc. 26. 01:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is munka mellett érettségiztem le, szombatonként kellett bejárni a suliba.
2017. márc. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!