Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnöki/Informatikai szak...

Mérnöki/Informatikai szak mellett mennyire megoldható a heti 2-3 alkalmas sport? Vagy lehetetlen küldetés?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lehetetlen. Egyébként is arra van időd, amit szeretnél. Ha nem fér bele heti 2-3 alkalommal 1.5 óra, akkor valamit rosszul csinálsz.
2017. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden megoldhato csak akarni kell! :)
2017. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy tanulás mellett mennyi időd marad, az attól is függ hogy milyen egyetemet választasz, na meg persze attól is hogy milyenek az ambicióid, vannak akiknek mindenre van idejük, ki is buknak első éven, van aki a 2-esért hajt, s van aki a 4-5 ösért, az infó mellé kell a sport! Ott görnyedni fogsz a matek füzet előtt, s a gép előtt, én is ezt csinálom, meg is őrülnék ha néha-néha nem mozoghatnék egyet.
2017. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lightwarrior válasza:
95%

Tapasztalatból mondom, hogy megoldható.:-) Igaz, legtöbbször heti 1-szer sportoltam, de a 2-re is volt példa rövidebb ideig. A volt lakótársam gyakran járt futni, így neki a heti 5 is megvolt.

Persze, ha gyengébb eredményekkel is megelégszik az ember, akkor könnyebb megoldani. De ha jobb jegyekre hajtasz, akkor sem kivitelezhetetlen. Viszont, ha fixen ugyanabban az időpontban kell sportolnod, akkor már nehezebb dolgod lesz, de azért nem lehetetlen küldetés. :-)

2017. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy az is tőled függ, hogy mikor este 7-kor hulla vagy, tartasz egy kis szünetet, akkor a gép/telefon/tv elé ülsz le, vagy elmész 1-et futni, időben ugyanott vagy, szerintem kb. mindenki hátradől hétvégén és hétköznap is egy kicsit, lényeg hogy a sport kikapcsolódás legyen.
2017. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Másodéves mérnökinfós hallgató vagyok, heti 20 órát dolgozok és heti 5-6x sportolok. Edzőterembe való igaz, hogy nincs időm eljárni, de futni és otthon edzeni simán lehet, ha az a prioritásod a különböző játékokkal és agyzsibbasztó tevékenységekkel szemben. :)
2017. márc. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kötelezővé tennem a mindennapos relaxációs foglalkozásokat minden oktatási intézményben,-min.90 pecben naponta-amely lehetne bármilyen tánc,sport(a sakkot,kártyajátékokat kivéve),vagy művészetek.

Ezek a relaxációs foglalkozások olyan módon SEGÍTIK a tanulás hatékonyságát,hogy a leterhelt bal agyféltől átviszik a dominanciát a jobb agyfélre,s az így kényelmesen szelektálhatja a korábban felvett ismereteket.

2017. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lehetetlen nincs, csak tehetetlen ember, akinek hamarabb jön a kifogás, minthogy neki kezdene!
2017. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne lehetetlen? A nap 24 órából áll, és még ott vannak az éjszakák is! :-))
2017. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!